0544 385 47 50

GÜVEN MİTSUBİSHİ ÇIKMA VE ORİJİNAL YEDEK PARÇA TEDARİKÇİSİ Yıldız Sanayi Sitesi Ulvi Cemal Erkin Caddesi 6. Blok No : 25 Ostim ANKARA - 0544 385 47 50 - 0533 739 40 04
GÜVEN MİTSUBİSHİ

ÇIKMA YEDEK PARÇA TEDARİKÇİSİ

Oto Güven olarak Şirketimiz 1975 yılında kurulmuştur. Şirketimizin kurucuları Sayın RECEP ARIKAN ve Sayın AHMET ARIKAN'dır. 1975 yılında bir şirket olarak faaliyetlerine başlayan oto güven, adını insanlara vereceği ve verdiği Güven kelimesini ilke edinerek faaliyelerine devam etmiştir. O tarihlerden itibaren şirketimiz birçok marka araç konusunda faaliyetlerini sürdürmüş ve sizlerden aldığı güvenle Marka bazında Şirketlerini ayırmış zaman içerisinde sürekli Büyümüştür. birçok marka araç orijinal yedek parça satışında örnek ve önder kuruluşlar arasında yerini almıştır. Sizlerden aldığı Güvenle 2009 Yılnda Yeniden yapılanarak GÜVEN MİTSUBİSHİ adı altında Kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir. GÜVEN MİTSUBİSHİ İşverenleri ve çalışanları Türkiye pazarında kısa zamanda Güzel ve Faydalı işler yapmıştır, yapmaya devam edecektir. Amacımız halkımıza ve esnaflarımıza en güzel, en temiz ve en ucuz, orijinal parça tedariğini yapmaktır. Hedefimiz Tüm Türkiye Pazarına hitap etmektir. Türkiyenin hangi ilinde olursanız olun bir telefonunuzla istemiz olduğunuz Yedek parçalar kargo hizmetiyle 7/24 tarafımınıza en kısa sürede gönderimektedir. Güven Mitsubishi Olarak Hizmet ve Müşteri memnuniyeti hedefimizdir.

GÜVEN MİTSUBİSHİ

Müşterilerimize Mitsubishi, Suzuki, Proton, Daihatsu Çıkma yedek parça tedariği sağlamaktayız. Sattığımız ürünler orijinal olup uyum sorunu yoktur.

Detay

25 +

İş Ortağı

4 +

Marka

150000 +

Ürün

500000 +

Mutlu Müşteri

Müşteri Yorumları

Değerli yorumlarınız